Otevřeno
Telefon

O Pizza Burger Hovorčovice

V listopadu 2015 jsme pro Vás otevřeli novou provozovnu PIZZA BURGER HOVORČOVICE. Z názvu je patrné co a kde Vám budeme nabízet. Pizzu a jídlo ale rozvážíme i do Měšic a širokého okolí. Snažili jsme se vymyslet jednoduchý název a než si hrát s nicneříkajícím heslem zvolili jsme naprosto jasnou formu.

 

Postavili jsme menší stavbu, funkčně a vkusně ji zařídili a nyní je jen na nás Vám předvést to, co umíme nejlépe. Máme rádi jídlo a řídíme se naprosto jednoduchým pravidlem, že to, co připravíme, to bychom sami chtěli jíst. Děláme to dobře, poctivě a z kvalitních surovin.

 

Zmíníme jen pár drobností na které stojí za to upozornit:

 

A snažíme se Vám toto vše dát za rozumnou cenu. Máme dlouholeté zkušenosti z gastronomie a lidé zde pracující jsou převážně z jiných našich provozů. Na všech provozech se zaobíráme rozvozem jídla domů, do kanceláří apod.

 

Ještě trošku do historie a teď je to opravdu o nás, o nás jako o lidech, o tom, co umíme, co máme za sebou. Naše další provozy:

 

Burger Praha, Evropská 

Objednejte si burger z naší nové provozovny Burger Evropská - rozvážíme burgery po Praze.

 

Chlebíčky Letná www.chlebickyletna.cz

25 let tradiční české přípravy chlebíčků, salátů, aspiků a jiných laskomin. Od roku 2012 máme vlastní pekárnu - dorty, koláče a spoustu dalších dobrot. Pravidelně vyhráváme ceny v hodnocení chlebíčků. Děláme to poctivě, podle původních receptur a dobře. Naposledy jsme v říjnu a v listopadu 2015 zvítězili v hodnocení Mladé Fronty Dnes a poté v pořadu Černé ovce na ČT1.

 

Canttina, www.canttina.cz

Občerstvení v Dejvicích, česká a italská kuchyně, zaměření na rozvozy jídel. Pravidelně máme i 100 rozvozů koncovým zákazníkům za den, což hovoří samo za sebe.

 

VIA ITALIA pizza e cafe, Mladá Boleslav, www.via-italia.cz

Pizzerie, zaměření na rozvozy jídel. To samé jako Canttina a Hovorčovice, jen v menším provedení. Pizza, pizza a zase ta pizza.

 

Takže dobrou chuť.

 

 

 

 

DiamondRose.cz

DiamondRoses.cz

Telefon